20 argumentų, kad VW Golf II – geriausia mašina krizės laikotarpiu (III dalis)

sausio 30th, 2009

varpininkas

Įrodymai, kad lietuviui geriausia mašina krizės laikotarpiu – VW Golf II. Trečioji dalis.

Pirmąją skaitykite čia, antroji yra čia.

Mano golfytis atrodo taip:

O apačioje argumentai, kodėl juodas, pakirmyjęs Golfas – idealiausias automobilis lietuviui krizės laikotarpiu.

ARGUMENTAI  

1. Tai unikali mašina, nes norėdamas ją nusipirkti nesunkiai gali rasti maždaug tokių skelbimų: „Parduodu VW Golf II, važiuojantis. Jei pirksit, pridėsiu dar vieną Golf'ą dalims.“  Tik asilas atsisakytų mašinos su nemokamu detalių komplektu.

2. Tai unikali mašina, nes ją iš savo mėnesio algos gali nusipirkti net maximų ar norfų kasininkės. Kas sakė, kad blogai gyvenam? Prisiminkit laikus, kai žmonės mašinai pusę gyvenimo taupydavo…

3. Tai mašina, kurios kainą perkant vos trimis žodžiais galima nusimušti net 50 procentų. Magiški žodžiai –  imsiu be lietnykų.

4. Tai mašina, kurios dėvėtas variklis kainuoja mažiau, nei kas mėnesį statistinis lietuvis sumoka už šilumą. Paieškojus galima rast ir už 200 lt.

5. Tai mašina – treniruoklis. Daug važinėjant, t.y. dažnai sukinant vairą jūsų bicepsai ir tricepsai sutvirtės ir išryškės, nes vairo stiprintuvas Golfuose – retokai pasitaikanti prabanga. Jei jis yra, bet neveikia – dar geriau. Raumenukus turėsit dar dailesnius. Kairės kojos raumenis puikiai mankština užrudyjęs sankabos trosas. Namie jums belieka tik retkarčiais patūpčiot ant dešinės kojos…

6. Tai neabejotinai melomano mašina. Nes paprasčiausias Golfo tarškėjimo problemos sprendimas – garsus muzikos klausymas.

7. Tai mašina, kurios dėka net užslinkus krizei servisų meistrai turės darbo. O jei dirbs, mokės mokesčius. Jei mokės mokesčius – pilnės biudžetas. Jei pilnės biudžetas, mažės krizė. Vadinasi, tai mašina, kovojanti prieš krizę!

8. Tai saugi mašina, ja nuvažiavęs į kaimo šokius negausi į snukį, nes būsi palaikytas savu.

9. Tai mašina, kurios nestabdo visokių golfais lakstančių mužikų vengiantys tranzuotojai, tad nereikės jaustis kiaule, jei abejingai prašvilpsi pro šalį.

10. Tai mašina, prieš kurią pėstieji nepuola paskutinę minutę pereidinėt gatvės, nes žino, kad už juodų golfų vairo dažniausiai sėdi ką tik teises išsilaikę, dorai vairuoti nemokantys kaimo ereliai.

11. Tai mašina, dovanojanti žmonėms džiugesį. Krizės metu, kai visi pikti ir surūgę, tai reiškia labai daug. Užtenka pamatyti kaip džiugiai nustemba bobutė, kai prie perėjos ją praleist sustoja juodas Golfas. Savo ruožtu, iki kelių iš nuostabos nukaręs bobutės apatinis žandikaulis ir dėl to ant šaligatvio leptelėję dantų protezai Golfo vairuotojo ir aplinknių veiduose neabejotinai išpiešia šypseną.

12. Tai mašina, kuriai atsarginių detalių galima atrasti ir pakelėse. Paprastai jas būna pametę kiti neatidūs Golfų vairuotojai.

13. Tai mašina, kurios dėka visada klestės pakelės užeigos. Golfo ekipažas kelionėje iš Vilniaus į Klaipėdą  pailsinti atbukusių užpakalių neišvengiamai stoja kelis kartus. O jei jau sustoja, tai kažką ir nusiperka.

14. Tai mašina, su kuria magistralėj niekada neužsidirbsi baudų už viršytą greitį, nes peržengus 130 km/h ribą apie pernelyg greitą važiavimą barškėdami, klibėdami ir kaukdami ima signalizuoti visi mašinos mazgai.

15. Tai mašina, kurios vairuotojui nebaisus vienintelio raktelio pametimas. Kaimynas visada gali paskolinti savąjį…

16. Tai mašina, kurią dažniausiai aplenkia vagys. Nebent jūs būtumėt toks kvailas, ir paliktumėte mašinoje magnetofoną, taip automatiškai padvigubindamas jos vertę.  

17. Tai unikalus automobilis, kuriame barškėjimas reiškia ne tai, kad kažkas sudegę, bet tai, kad Golfas dar gyvas. Jei Golfe negirdėti barškėjimo, vadinasi jis arba stovi, arba tuoj labai stipriai suges.

18. Tai unikalus automobilis, nes jos savininkas, susiruošęs parduoti Golfą visada turi galimybę atgauti didžiąją dalį pinigų, kurių vertas automobilis. Jei neatsiras pirkėjas, galima Golfą tiesiog nuvaryti į šrotus ant detalių ir ten gauti tuos pačius tūkstantį litų.

19. Tai didis automobilis, išgelbėjęs milžinišką Volkswagen gamyklą nuo bankroto. Ką jam reiškia nuo krizės išgelbėti vieną kitą skurdžią lietuvio šeimą?

20. Tai bene vienintelis automobilis, kuriam tauta savanoriškai kuria himnus. Be svarios priežasties to niekas nedarytų…

Dėmesio, dainoj skamba daug necenzūrinių žodžių. Jei netoliese trinasi vaikučiai, prieš paleisdami grotuvą užkimškit jiems ausis. Jei esat silpnų nervų, uolus lietuvių kalbos puoselėtojas primygtinai siūlau neklausyti.

Jei šita lengvai varijotiška dainuška  jus sužavėjo, ir norėtumėte ją turėti savo kompiuteryje, parsisiųsti galite iš čia.

Tiek šiam kartui rimtų, dar rimtesnių ir pačių rimčiausių argumentų… Jūs dar abejojate, kokį automobilį įsigyti?

P.S. Argumentus rašiau iš begalinės meilės ir atsidavimo savo Golfyčiui. Jei juos netyčia užsimanytumėt nusikopijuoti ir papublikuoti kažkur kitur, prašau, būkit draugiški ir mestelkit ten nuorodą iš kur juos paėmėt… 
  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (11 votes cast)
20 argumentų, kad VW Golf II - geriausia mašina krizės laikotarpiu (III dalis), 10.0 out of 10 based on 11 ratings

Kategorijos: Kūryba, rašiniai ir pan., Linksmai |

Komentarų: 10

 1. scania

  Skaičiau atidžiai ir su nepasitikėjimu.
  Bet neradau, prie ko prikibti 😉
  Tiesiog vadovėlinė stiesos! :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Soldier

  Na jokiais budais nesu ir negaleciau buti golf`uku fanu 😀 Taciau tokiu straipsniu nesizaveti tiesiog neiseina 😉 Labai gerai surasyta, respect, bachuriukz 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Anonimas

  nick:(myliudydspapes)
  zinau sita golfa , sitas golfas sekso masina nes jo pirmas savininkas mylejosi su panele ant kapoto ir taip su kablukais apibraize kapoto dangti .,

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 4. varpininkas

  😀 jo jo… kas teisybe, tas ne melas. Gal ir nekokia golfycio karjera – pradzioj mergos ant kapoto, o dabar – tik oziai bagazinej, bet ka padarysi… siaip ar taip, kad ir kaip nebutu keista sakyt, bet sitas golfas – protingiausiai mano isleisti 1500 lt. :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Linas

  Nezinau, dziaugtis cia ar ne, bet kiek pakeiciau nusistovejusia nuomone apie juodu golfu savininkus. :)
  Puikus darbas, truksta tokiu siame siukslyne (aka Internetas).

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. varpininkas

  tariu dėkui tautiečiams už įvertinimus :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. MR.tacke(golfas)

  respects chebra tokie faktai pagarba

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Rasa

  Nekaip atrodo kai "TV savaiteje" viskas taip pat, zodis i zodi…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. varpininkas

  na, beveik viskas žodis į žodį:) kai kurie punktai jiem matyt tiesiog nesutilpo, kai kur pataisė mano kaimietišką leksiką… :) Turiu įtarimą kaip ta rašliava ten atsidūrė – ją tikriausiai iš cha.lt paėmė (nes, kai pamačiau, kad žmonėm patiko, įmečiau ją ir ten). "Savaitėje su TV" dažnai tekstukai ir anekdotai iš to puslapio atsiduria. Ir, suprantama, be nuorodų…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. Pakruojietis

  O gaila, jog be nuorodų, išpopuliarėtum ant viso svieto 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos