Kolektyvas

Kadangi pastaruoju metu „Auksinės varpos LT“ el.paštas lūžte lūžta nuo dviejų pagyrų ir raginimų tęsti pradėtus darbus, o kasdien bent kokie trys skaitytojai bando išsiaiškinti, kas tokie slypi už viso šio blog’o, rytinio kavos gėrimo metu buvo nuspręsta atskleisti paslapties šydą. Taigi…

„AV LT“ yra slaptas valdžios projektas, skirtas bent truputėlį prablaškyti ir pralinksminti krizės liūne įklimpusią, naujų mokesčių ir reformų alinamą lietuvių tautą. Laikas nuo laiko jos puslapiuose pasirodanti valdžios kritika ir aimanos dėl sunkaus gyvenimo tėra tik pėdų mėtymas. Projektas toks slaptas, kad apie jį nieko nežino 99,9999 proc. šalies gyventojų. Nieko apie jį nenutuokia net ir pati valdžia.

„Auksinės varpos LT“ kolektyvas


Varpininkas –  viso šito reikalo pradininkas ir pagrindinis (kas pakels šuniui uodegą jei ne jis pats?) veikėjas.

Gimimo vieta: Miestelis, kuriame dieną naktį girdisi traukinių dundėjimas.

Gyvenamoji vieta: Mokėsi, gyveno ir dirbo sostinėje, kurį laiką – Southampton’e (Didžioji Britanija) Šiuo metu apsistojęs gimtajame miestelyje.

Išsilavinimas: Aukštesnis nei pagrindinis, bet daktaro laipsnio nesiekia.

Darbo patirtis: Krovėjas, sandėlio vedėjas, betonuotojas, darbininkas, kiemo vadovo pavaduotojas, vadybininkas. Nei dienos nedirbo pagal savo išsilavinimą…

Kalbos: Lietuvių (mužikiška radviliškietiška tarmė), anglų (sugeba susikalbėti), rusų (irgi susikalba, be to neblogai įvaldęs keiksmažodžių vartojimą), lenkų (moka keletą frazių), lotynų (beveik nieko nebeatsimena), prancūzų (mokėsi 4 metus, bet atgamina tik kelis išsireiškimus), ispanų (iš serialų žino žodžius „malditas“, „porkė“, „gabiota“, planuoja pamėginti savarankiškai pasimokyti daugiau).

 Įgūdžiai: Rašymas, skaitymas, darbas autokrautuvu, grindų betonavimas, vamzdžių nešiojimas, valgio gaminimas.

Talentai: Neturi.

Svajonės: Pasistatyti šiaudinį namą, parašyti scenarijų Guy Ritchie filmui, apkeliauti visą pasaulį, surasti darbą, kuriame galėtų atsiskleisti.

Pomėgiai, interesai: istorija, interneto erdvės teršimas savo rašiniais, netradiciniai statybos būdai, kelionės, maisto gaminimas, krepšinis, futbolas, f-1, aimanos dėl sunkaus gyvenimo.

Muzika: Labai įvairi, priklausomai nuo nuotaikos ir išgerto alkoholio kiekio.

Filmai: Tie, kuriuos verta žiūrėti.

Knygos: Niekaip nepabaigia skaityti William Taubman „Khrushchev. The Man. His Era.“

Įsimintiniausias gyvenimo faktas: Būdamas studentu, vieno mitingo metu netyčia prisilietė prie kunigaikštienės Kazimieros Danutės Prunskienės lietpalčio skverno.

Aušrininkas – rimtas žmogus, su rimtu darbu ir išsilavinimu, sugebantis rašyti. Prie „Auksinės varpos LT“ prisideda, kai tik randa laiko įtemptoje savo dienotvarkėje.

Gimimo vieta: Kaimas – urbanistinis paminklas Šiaurės Lietuvoje, 9 km nuo Latvijos sienos.

Gyvenamoji vieta: Smegduobių miestas prie vieškelio VIA BALTICA (su motyvuotomis pertraukomis).

Išsilavinimas: stabiliai progresuojantis: 4 metai lopšely, 12 – vidurkėj, 6 – univerkėj.

Darbo patirtis: provincijos kultūros darbininkas, laisvalaikiu pučiantis istorijos dvasią jaunajai kartai.

Kalbos: skerslatvių tarmė (prigimtinė), bendrinė lietuvių (prievartinė), latvių (raštą biški supranta, bet nekalba ir tuo daugelį stebina), anglų (išklausytas 40 astronominių valandų kursas), prancūzų (beveik moka, nes apsiženijo prancūzistę), rusų (suprato jau tada, kai per TV stebėjo Brežnevo laidotuves), lenkų (jestem student z warszawy), lotynų (in vino veritas)… ko gero viskas.

Įgūdžiai: virtienių virimas pusryčiams, sumuštiniai su sasyskomis ir lydytu sūriu, katės plaukų karpymas (kad nesusiveltų), šiukšlių rūšiavimas.

Talentai: tylėjimas, kai reikia kalbėti

Svajonės: užauginti 3 vaikus, pavairuoti „fūrą“ (čia nuo vaikystės), apkeliauti Velykų salą ir P. Amerikos indėnų civilizacijas.

Pomėgiai, interesai: istorija, tautiniai šokiai (dėl kompanijos), kelionės savarankiškai, futbolas, krepšinis, kolūkiai, alaus kamštelių kolekcionavimas (turiu apie 1 500). Labai būsiu dėkingas už kolekcijos papildymą.     

Muzika:    www.sovmusic.ru, vakarais Power Hit Radio, šiaip „indėniški“ kompaktai, kartais klasika, važiuojant – arabiškas popsas iš Egipto (arba žinių radijas). Svajonė – paklausyti tarybinių laikų plokštelių.

Filmai: istoriniai. Geriausias – „Gyvenimas yra gražus“.

Knygos: paskutinė perskaityta – V. Kapsukas „Keturiems sušaudytiems komunistams atminti“, Vilnius, 1950. Perku nupigintas knygas ir pildau savo biblioteką. Paskutinė pirkta – „Šilko kelias“ (čia ne sau, o dovanai).

Įsimintiniausias gyvenimo faktas:    gal vestuvės


Idėja-x – pasyvioji kolektyvo narė. Dvasinė, moralinė varpininko palaikytoja, nuolatinė jo tekstų skaitytoja ir kritikė.

Gimimo vieta: Labai graži vieta, kur čiurlena upeliukas ir čiulba lakštingalos.

Gyvenamoji vieta: Miestelis kuriam nėra upelio, nečiulba lakštingalos, bet užtat dunda traukiniai. Prieš tai gyveno sostinėje, laikinojoje sostinėje, ir galybėje Anglijos miestų ir miestelių.

Išsilavinimas: Gyvenimo universitetai

Darbo patirtis: Neišsemiama

Kalbos: Lietuvių (labai taisyklinga), rusų, anglų.

Įgūdžiai: Gebėjimas glostyti Niamniakulą taip, kad toji užmigtų ant rankų, valgio gaminimas ir daugybė kitų gerų dalykų.

Talentai: Prisitaikyti prie nepakeliamai sunkaus varpininko charakterio, kepti gardžius kepaliukus su grybų užpildu.

Svajonės: Pasistatyti šiaudinį namą, gyventi gražiai ir laimingai.

Pomėgiai, interesai: Menai, netradiciniai statybos būdai.

Muzika: Priversta klausyti tai, ką klauso kompiuterį užvaldęs varpininkas.

Filmai: Priversta žiūrėti tai, ką žiūri kompiuterį užvaldęs varpininkas.

Knygos: Apie keramiką ir kitą grožį.

Įsimintiniausias gyvenimo faktas: Nesugalvoja…

Niamniakula (pilnas vardas Žiurkė Kitė Džiunglė Niamniakula) – pasyvioji kolektyvo narė, įkvepianti kai kuriuos įrašus bei savo krečiamomis nesąmonėmis nuolat palaikanti gerą darbinę nuotaiką.

Gimimo vieta: Daugėlaičių kaimas

Gyvenamoji vieta: Tas pats traukinių miestelis

Išsilavinimas: Dar nepribrendusi mokslams

Darbo patirtis: Duobkasė (meistriškai užkasinėja savo kakiukus)

Kalbos: Miau miau

Įgūdžiai: Užkasinėti kakučius, stovėti ant dviejų kojų, medžioti vorus ir muses, boksas.

Talentai: Maivytis,  lakti vandenį iš čiaupo, nuskambėjus žadintuvui kas rytą žadinti šeimininkus krapštant letenėle veidus.

Svajonės: Kol kas neišduoda, bet panašu, kad gretai pradės svajoti apie kavalierių

Pomėgiai, interesai: Ėsti „Kitecat’ą“, miegoti, dūkti.

Muzika: Pasidainuoja pati sau.

Filmai: Multikai ir filmai apie paukščius, bitutes ir kitus gyvius.

Knygos: Mėgsta. Vartyti puslapius.

Įsimintiniausias gyvenimo faktas: Nesisako.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (39 votes cast)
Kolektyvas, 9.7 out of 10 based on 39 ratings

 

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos